moorcheha
07 بهمن 1401 - 20:24

تجلیل از خبرنگار پیشکسوت کاشمری

امام جمعه کاشمر به همراه تعدادی از مسؤولان این شهر، اعضای خانه مطبوعات خراسان رضوی و سرپرستی روزنامه اطلاعات در استان از «محمدحسین پورحسن» خبرنگار پیشکسوت کاشمری که در بستر بیماری است، عیادت و از وی تجلیل کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از کاشمر، امام جمعه کاشمر به همراه جمعی از مسؤولان و تعدادی از مدیران رسانه‌ای استان و شهرستان با حضور در منزل «محمد حسین پورحسن» خبرنگار پیشکسوت کاشمر که مدتی است در بستر بیماری قرار دارد عیادت و از زحمات و تلاش‌های این فعال رسانه در مدت بیش از نیم قرن تجلیل و برای وی آرزوی بهبودی کامل کردند.

امام جمعه کاشمر در دیدار با اشاره به ظرفیت‌های فرهنگی موجود در این شهرستان، خواستار توجه بیشتر رسانه‌های کشوری و استانی و معرفی این ظرفیت ها در سطح ملی شد.
حجت الاسلام والمسلمین جواد طاهری افزود: متاسفانه شهرستان کاشمر آن طور که باید در سطح ملی شناخته شده نیست، لذا ضروری است رسانه های کشوری در این زمینه فعال تر شوند.
وی با تقدیر از زحمات چند ده ساله پورحسن و همچنین پرستاری های همسر وی، ادامه داد: برای حمایت از این خبرنگار قدیمی، پیگیری های لازم را انجام می‌دهیم.

در این دیدار که علی اصغرمرادزاده رئیس شورای شهر، حامدناصری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محسن فرجادی سرپرست روزنامه اطلاعات‌ در خراسان رضوی، مجتبی نوریان مدیرعامل شرکت تعاونی اصحاب رسانه خراسان رضوی و عضو هیأت مدیره خانه مطبوعات خراسان رضوی، محمدجواد رنجبر عضو خانه مطبوعات خراسان رضوی، سیدهادی مهدیان مدیر کانون بسیج رسانه کاشمر و بازرس خانه مطبوعات خراسان رضوی، علیرضا افتخاری سردبیر دوهفته نامه آوای کاشمر و محبوبه وزیری مدیر مسؤل دوهفته سرو کاشمر نیز حضور داشتند، ضمن بیان خاطراتی از دوران فعالیت این خبرنگار پیشکسوت با اهدای هدایایی از وی تجلیل شد.

پایان پیام/ ٧٠٠۴٢

منبع: فارس
شناسه خبر: 1001421